Ana Sayfa Güncel 13 Ekim 2021

Gazeteci Ferhat Aydogan’dan Odyolog Emel Çetine Tesekkur Belgesi

A Haber Ajansı Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan tarafından yaptığı başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Emel Çetin’e…

A Haber Ajansı Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan tarafından yaptığı başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Emel Çetin’e teşekkür belgesi takdim edildi.

Amerika’da araştırmacılarla İstanbul’da biyonik kulak üzerine çalışan Odyolog Emel Çetin, 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle Emel İşitme Merkezini kurmuştur.

İlk merkezi Bakırköy’de faaliyete başlayarak, Göztepe’de bulunan şubesi ile Anadolu yakasından Avrupa yakasına özellikle Covid şartlarında gelmekte zorlanan müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Emel Çetin, kariyeri ve yaptıklarına yönelik şu ifadeleri kullandı:

“Hacettepe Üniversitesi’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra kendimi geliştirmek adına eğitim için İngiltere’ye gittim. Bu alanda hizmet verip ve önde gelen kurumlarda ziyaret ve araştırmalar yaptım. Burada işitme sorunlarının en hızlı ve çabuk çözümü olan aynı zamanda insanların canını yakmadan ve maddi olarak en rahat şekilde imkânlar sunan en etkin çözümün işitme cihazları olduğu gerçeği üzerine bu alana odaklandım.

‘11 YIL GÖREV ALDIM’

Amerika’dan araştırmacılarla İstanbul’da biyonik kulak üzerine çalıştım. Daha sonra İstanbul’da işitme cihazları distribütörlüğü yapan ve birçok şubesi olan firmada sorumlu müdür olarak 11 yıl görev aldım.

Yüksek teknoloji ürünü olan işitme cihazları, teknoloji ile doğru orantılı olarak hızla gelişiyor. Bu gelişmeleri takip edip dünyanın birçok ülkesindeki fuarlara, seminerlere ve özellikle eğitimlere katılarak kendimi daha da geliştirmeye ve gündemi olabildiğince yakından takip etmeye çalışıyorum. Şu ana kadar dünyadaki işitme cihazı firmalarını her yıl düzenli ziyaret ederek yeni ürünleri hakkında bilgi alıp en uygun ve en gelişmiş çözümleri ülkemize getirmeye işitme sorunu yaşayan hastalarımıza sunmaya özen gösteriyorum.

Bu alanda 25 yılı geride bırakırken işitme sorunu yaşayan bireylerle cihaz kullanımına başladıktan sonra iletişimi koparmayıp işitme durumundaki gelişmeleri takip edip ücretsiz olarak işitme testi ve kontrolünü ömür boyu sunmaktayım.

İşitme cihazlarının en iyisini üreten Danimarka menşeili cihazların desteği ile 25 yıllık tecrübemi birleştirerek Emel İşitme Merkezini açmanın haklı gururunu yaşamaktayım.”

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |
Phone
WhatsApp