Ana Sayfa Güncel 6 Eylül 2021

Ceylanpınar’ın Sevilen İsmi Hasan Ergün

20 Yıl Boyunca Ceylanpınar Tarım İş Sendikasında Başkanlık yapan Hasan Ergün, 2009 yılında Ak Parti’den Belediye başkan adayı oldu.

20 Yıl Boyunca Ceylanpınar Tarım İş Sendikasında Başkanlık yapan Hasan Ergün, 2009 yılında Ak Parti’den Belediye başkan adayı oldu. Aday olduğunu dönemde din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan tüm vatandaşı kucaklayan ve her daim vatandaşın yanında Hasan Ergün, seçimi kaybetmesine rağmen insanlardan uzaklaşmadan halen insanlarla barışık olması ve insanların yardımlarına koşması dikkatlerden kaçmadı.

Devamlı vatandaşlarla iç içe, her daim vatandaşın yanında, haksızlığın karşısında duran Hasan Ergün, barışçı birleştirici tavırları ve yardım severliği ile vatandaşlar tarafında çok sevilen bir insan olduğu ifade edildi.

Hasan Ergün yaptığı açıklamada, insanlara yardım etmeyi sevdiğini ifade ederek; “İnsanlaran yardım etmeyi, insanların sorunlarını çözmeyi seviyorum. Bunu yaparken de Allah rızası için yapıyorum. hiç bir şekilde çıkar yada karşılık gözetmiyorum. Başkan adayı oldum fakat kazanamadım. Bir çok kişi kazanamadığı zaman insanlardan uzaklaşır. Ama ben hiç bir zaman öyle bir düşüncede olmadım. Ben insanlar bana oy verip beni başkan yapsın diye insanların yanında olmadım. Ben insanları sevdiğim için her daim insanların yanında oldum ve insanların yanında olmaya da devamedeceğim. Koltuk ve makam geçicidir ama sevgi ve saygı kalıcıdır. Benim insanlara olan sevgim ve saygım her zaman kalıcı olacak.” dedi.

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp