Ana Sayfa Güncel 13 Aralık 2021

Bilgi info nedir? Bilgi İnfo Gerçek mi?

Bilgi info ile yüksek kazanç başlığı altında Sosyal medyada gezen bir videoda bahsedildiği gibi bilgi info ile gerçekten o kadar para kazanmak mümkün mü ? İşte cevabı.

Bilgi info denilerek Son günlerde bazı sosyal medya platformlarında günlük şu kadar para kazandım sizde kazanabilirsiniz şeklinde bir video geziyor.  Videoda bahsedildiği gibi gerçekten o kadar basit şekilde yüksek miktarda para kazanmak mümkün mü ?

Videoda Google’ye Bilgi İnfo yazıp ilk  siteye girin diyor ve sitede, fotoğraf çekerek para kazanma, reklam izleyerek para kazanma, müzik dinleyerek para kazan gibi bir takım para kazanma yöntemleri anlatılmış. Fakat sitede anlatılan o  yöntemler, videoda bahsettikleri gibi basit şekilde, bir günde 800 TL, 1000 TL gibi  yüksek miktar kazandıracak yöntemler değil. Zaten o kadar yüksek miktarları da basit şekilde kazanmak mümkün değil. Her şeyin mutlaka bir zorluğu vardır. Hiç bir şey basit değildir. Şayet öyle basit olsaydı şu an herkes milyoner olurdu.

Videoyu yapan kişi sadece kendi sitesini ön plana çıkarmak için kendince bir senaryo yazmış. Sizler Google’ye Bilgi İnfo yazıp siteye girdiğinizde para kazanmıyorsunuz, o kişiye para kazandırıyorsunuz. Bilgi İnfo diye arama yapıp o siteyi tıkladıkça o site daha çok ön plana geliyor ve o sitenin sahibi kazanıyor siz değil.

Buna benzer başka durumda  Gelirlerim Com şeklinde. Peki Gelirlerim Com kazandırıyor mu sorunun cevabı için, Gelirlerim Com Gerçekmi isimli makalemizi inceleyin.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |