TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Analiz 21 Ocak 2021

Kuzey Kıbrıs Türk Meclis’inde ‘Doğuş Derya’ rezaleti

Barış Pınarı Harekatı’nda Türk askerine katiller ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a katil diyen CTP Milletvekili Doğuş Derya alkollü geldiği…

Barış Pınarı Harekatı’nda Türk askerine katiller ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a katil diyen CTP Milletvekili Doğuş Derya alkollü geldiği Meclis’te rezalet çıkardı.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclisi’nde bütçe görüşmelerinin devam ettiği sırada her fırsatta Türk Askerine, halkına ve Cumhurbaşkanına hakaretleriyle bilinen Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Milletvekili Doğuş Derya alkollü geldiği Meclis’te bu sefer Türkiye’ye yakınlığı ile bilinen Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Milletvekili Bertan Zaroğlu’na ağıza alınmayacak hakaretler ederek üzerine yürüdü.

Zaroğlu sükunetini korudu

Olayın yaşandığı sırada Genel Kurul’da bulunan Milletvekilleri Doğuş Derya’ya tepki göstererek kınadı. Maruz kaldığı saldırıya rağmen sükunetini koruyan Zaroğlu, yapılan bu çirkin saldırıya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla cevap verdi: “Berrak bir gönülden kirli su akmaz, güzel bir ruhtan kötü söz çıkmaz. Kötü söz sahibine aittir.

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp