Ana Sayfa Uncategorized 7 Ağustos 2020

Pray Tv şimdi yayında.!!

Genç girişimci. Muhammet Emre Aydın ‘ın kuruculuğunu üstlendiği ve geçtiğimiz günlerde yayın hayatına merhaba diyen Pray TV…

Genç girişimci. Muhammet Emre Aydın ‘ın kuruculuğunu üstlendiği ve geçtiğimiz günlerde yayın hayatına merhaba diyen Pray TV projeleri ile göz kamaştırıyor.

Genç girişimci. Muhammet Emre Aydın ‘ın kuruculuğunu üstlendiği, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Pray TV Praytv.com.tr olarak 25 Ülkede, 25 Dilde yayınlandı. İçeriğinde Binlerce Yerli & Yabancı Film, Yüzlerce Yerli & Yabancı Dizi, Onlarca Yerli & Yabancı Belgesellerin yanı sıra kendi bünyesinde çektiği projeler ile göz kamaştırıyor.

Daha öncesin de Yağmurlu Bir Günde, Aşığım Sana, Sevemez Kimse Seni, Akdeniz Akşamları, ŞŞŞşş gibi projeleri yazıp yöneten genç yetenek Muhammet Emre AYDIN. Henüz 23 Yaşında elde ettiği, Başarıları ile göz kamaştırıyor. Bunların yanı sıra şuan Gaziantep ‘te bulunan genç girişimci Muhammet Emre AYDIN çekimlerine başlayacağı Akif dizisi için kolları sıvadı.

Pray TV, bizim hayalimizdi ve şuan bu hayalin içindeyiz. Elimizden gelenin en iyisininde en iyisini yapmak için gece gündüz çalışıyoruz ve hiç pes etmeden yolumuza devam ediyoruz. Bu başarı sadece benim değil. ekibiminde başarısı. Her zaman desteğini esirgemeyen sektörde bulunan büyükleriminde başarısı. Hepsine sonsuz teşekkürü borç bilirim. Projesinden de​ bilgi vermeyi ihmal etmeyen Muhammet Emre AYDIN. “Akif” 26 yaşında 12 Bölgesel, 5 Türkiye 3 Avrupa Şampiyonluğu olan genç bir boksörün hayatını ele aldığımız bir proje. Kendi ekibimizle beraber kurgulayıp yazdığımız bu proje çekimleri esnasın da Antep ‘te yoğun ilgi gördü. Bu ilgi bizi olumlu yönde çok etkiledi ve motive etti. Başrolün de İsmail Can Şimşek ‘in olduğu projemiz 5 Kasım gibi ilk bölümünü yayınlamayı planlıyoruz. İlk 2 bölümü Youtube üzerinde geri kalan bölümleri ise praytv.com.tr üzerinde izleyiciğe sunmayı planlıyoruz. Yaklaşık 14 bölüm olarak yazdığımız senoryomuzun gidişata göre şekilleneceği ve izleyicinin her zaman konunun içinde tutmayı planladıklarını aktardı

Free Cheat
Tema Tasarım |