Ana Sayfa Manşet 20 Eylül 2020

Öztürk Yılmaz ; Ben Kendi Ülkeme Güveniyorum. Kendimize Güveneceğiz. Yarın Sarac’ın Ne Olacağı Belli Değil

Yenilik Partisi genel başkanı Öztürk Yılmaz CNN Türk’de katıldğı programda  Saraç ile ilgili  uyarılarda bulunup münhasır ekonomik bölgenin…

Yenilik Partisi genel başkanı Öztürk Yılmaz CNN Türk’de katıldğı programda  Saraç ile ilgili  uyarılarda bulunup münhasır ekonomik bölgenin ilan edilmesi gerektiğini vurguladı. Yapmış olduğu konuşmada şunları kaydetti .

Ben Kendi Ülkeme Güveniyorum. Kendimize Güveneceğiz. Yarın Sarac’ın Ne Olacağı Belli Değil

Ben Saraç ile Türkiye’nin arasının iyi olduğunu tahmin ediyorum ama ben Saraça da  güvenmiyorum.

Yarın bi gün çıkar der ki biz çekildik diyebilir. Güvenerek olmaz . Benim için önemli olan o anlaşmanın Libya ile olan münhasır ekonomik bölge anlaşmasının  yaşayabilmesi .

Ben son dönemde şunu görüyorum,  sanki orada yavaş yavaş saraç da bir dönüş varmış  izolosyona uğradığını düşünüyorum. Onun için hükümetin dikkat etmesi gerekir.

İki tane sıkıntılı konu var MÜNASIR EKONOMİK BÖLGENİN acilen ilan edilmesi gerekir.

Ben şahsen güvenmiyorum sıkışır başka konjektör oluşur çekildiğini söyler tehlike onun için güvenmemek lazım.

Doğu Akdeniz ile ilgili münhasır ekonomik bölge ilan edelim . Bu çerçevede net politika uygulamamız lazım. Oda nedir bölgem budur, benim ilan ettiğim bölgeye girdiğin anda hem burada hem de Ege’de sıkıntıya düşersin dememiz lazım.’’ ifadelerini kullandı.

Ben kendi hükümetime güveniyorum başkasına neden güvenecekmişim . Yarın hafter ile konuşur adam öyle şey yapar bizi küstürür kendimize güvenecez yarın ne olur bilemeyiz.

İKİ tane sıkıntılı konu var MÜNASIR EKONOMİK BÖLGENİN acilen ilan edilmesi gerekir. Ben sağlam görmüyorum neden göreceğim ki hiçte görmüyorum.Ben şahsen güvenmiyorum sıkışır başka konjektör oluşur çekildiğini söyler tehlike onun için güvenmemek lazım” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

O zaman sözlerimize karşı çıkıp eleştirenler; şimdi olanlara ne diyecek? #yenilik #parti #libya #sarraj #gündem

Öztürk Yılmaz (@ozturkyilmaz7575)’in paylaştığı bir gönderi ()

360 total security lisans satın al

Free Cheat
Tema Tasarım |