Ana Sayfa Güncel 6 Kasım 2020

Yıldırımcı;”Neden bitmiyor kadın cinayetleri?”

Yenilik Partisi Kadın Meclisi Üyesi Alev Bozkurt Yıldırımcı, son zamanlarda artan kadın cinayetlerien değinerek açıklamalarda buludu.

“Neden sürekli ekranlarda, sosyal medya platformlarinda kadın cinayetleti , tecavüzü, dayağı bitmiyor, bitmiyor, bitmiyor…” diyen Yenilik Partisi Kadın Meclisi Üyesi Alev Bozkurt Yıldırımcı’nın açıklamalarına şu şekilde devam etti.

Malesef ülkemizde ya yasa yok, kısmen varsada etkin bir şekilde uygulanmıyor.
Hayatın her alanında, büyük yükü olan kadın, o kadar değersizleştiriliyor ki, birde erkek şiddetine, cinayetine ,tecavüze maruz bırakılıyor. Ve sizlerinde hatırylayacağınız gibi, devlet yetkilisi bir zat tarafindan, tecavüze uğramış kadın için “Bir kereden birşey olmaz” deme cürretini göstermisti. Sanirim o zatın kızı, anası, bacısı yok, yok ki bu kadar rahat, duyarsız, ruhsuz ve ahlaksızca konuşabilmiş.
Yıllardır bu beceriksizler tarafından önüne geçilememiş bir sorun. Kadının korkulu rüyası.
Hergün ekranlarda, yüzü gözü morarmış, can güvenliğim yok diye ağlayan, iki gün sonrada öldürüldüğü duyulan kadınları bir tek biz mi görüyoruz.
Artık çocuğunun gözü önünde boğazı kesilen Emine Bulut’lar görmek istemiyoruz.
Dolmusşa binerken korkan Özgecan Şahin’ler görmek istemiyoruz.
Paramparça edilerek çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut’largörmek istemiyoruz.
Tabi şiddet gören kadına yardım ettiği için ceza alan Kadir Şeker’ler de istemiyoruz.

Nerede bizim oylarımızla iktidara gelmiş olanlar…

Artık halkın, kadınların, gençlerin gercek sorunlarını görmezden gelen, sorunun asıl kaynağı olan, boş boş konusup boy gösteren, hiçbir sorunu çözemeyip üstünü örten, iktidarı ve onun yansıması olan muhalefetleri istemiyoruz.

Kadınlar ve gençler olarak, siyasete yeni bir soluk getiren, Sn .Öztürk Yılmaz liderliğindeki Yenilik Partisi çatısı altında birleşerek güçlenerek geliyoruz.

Güzel Türkiyemin Yürekli, Cevvâl, Kahraman Kadınları!

tiktok izlenme al

softmvh.com

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp