Ana Sayfa Güncel, Manşet 5 Ekim 2020

Yenilik Partisi’nden Flaş Hamle

Türk siyasetinde siyasi partilerde özellikle görev verilmeyen KADIN ve GENÇLİK Yenilik Partisinde halkın duyarlı kalacağı yep yeni bir çalışmaya başladı.

Yenilik Partisi Genel Başkanı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz bu gün Ankara’daki parti merkezinde yapılan Egemenlik Meclisi, Merkez Başkanlık, Merkez Disiplin ve Siyasi Etik Kurulları ve Komisyon Başkanlığının gerçekleştirdiği toplantılar konusunda “Kadın ve Gençlik alanlarında Başkanlıklar kurulacak. Koordinasyon ilişkileri de Parti Baskan Yardımcılığı ile aktif faaliyete girilecek.

Türk Ekonomisi artık hiç bir şekilde çözülecek bir durum olmaktan çıkmıştır. Yenilik Partisi artık her hafta Ekonomik Bülten hazırlayarak başta işsizler ve dar gelir sahibi vatandaşlarımızın bu bilgilerle daha ayrıntılı durumu göz önünde göreceği bir siyasi parti olacaktır. Partimizin teskilatlanmalarina hızla devam etmekteyiz.

Türkiye’deki Derneklerle de temas içinde olacağız. 85 milyon vatandaşa hem bilgilendirmek hem de ülkemizin ekonomik kaostan arınmak için desteklenecek siyasi Partinin Yenilik Partisi olduğunu bildirecek, partide görev almak isteyen her vatandaşa istekleri olduğu sürece mücadelenin merkezinin Partimiz olduğunu göstereceğiz. Istek yok teklif var. Türkiye alın teri ile ülkemizi bu kötü kabustan çıkaracak siyasi kavga Yenilik Partisidir. Bizler bu dünyada bir seferinde fani kalacağız ancak Atatürk’ün söylediği gibi ‘Türkiye Cumhuriyeti her zaman baki kalacaktir’. Vatan bölünmez. Ekonomi bizim dışımızdaki tüm siyasi partilerin çözüm bulamadığı Türk Ekonomisi ve emekçinin, dar gelirli vatandaşlarımız ve ıssızlarımızın çaresini biz göstereceğiz ” dedi.

Emre Aygen
Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara

windows 7 pro lisans satın al

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp