Ana Sayfa Güncel, Manşet 7 Eylül 2020

Turan Hançerli sapık Tarikat Şeyhi Nurullah ile senin ne işin var?

10 ve 12 yaşında ki çocuklara taciz eden hayasız tarikat şeyhi tutuklanınca birçok videosu ve fotoğrafları da ortaya çıkmaya devam ederken , Bunlardan en ilginç olanı ise CHP’li Belediye Başkanı Turan Hançerli ile olan samimi görüntüler…

Uşaki Tarikatı Lideri Çocuk tacizcisi Fatih Nurullah isimli  sapık 2019 ‘da CHP’in Avcılar Belediye Başkan adayı Turan Hançerli oy uğruna sapıklarla pazarlık içine giriyor.

Acılar değil avcılar kazanacak diye şarkılar çaldıran Hançerli’nin oy uğruna tarikatlarla görüşmesi gündemde büyük tepkiye neden oldu.

Bu gün avcılar kazanmadı.  Sürekli cemaatlarla işbirliği yaptığı için Akp’yi  eleştiren CHP’lilerin bu fotoğrafla ne diyeceği merak konusu.

Avcılar’da her konuda mağduriyet edebiyatı, yapan Hançerli’nin  Çocuk tacizcisi Fatih Nurullah ile yakınlığı konusunda nasıl bir açıkalama yapacağı merakla beklenirken, Hançerli halen sesizliğini koruyor.

Alevilerin oyları ile o koltuğa gelen Hançerli’nin oy uğuruna sapık tarikat şeyhi ile bir araya gelmesi hem alevilere hem türklere hemde müslümanlara büyütk bri hakarettir.

Nüfusu 500 000 olan Avcılar’ın halkına bu konuyu açıklaması gerekmezmi ? Bir çok konuda soru işaretleri halen  kafaları karıştırıyor.

İmar yolsuzluğu olur susrasın. İhale yolsuzluğıu olur susarsın.  Seçilen meclis üyelerini maaşa bağlarsın susarsın. İşçinin mesailerini kesersin, özlük haklarınızdan vazgeçin dersin susarsın. Sapıkla iş birliği yaparsın susarsın.

Zamanı gelince sana oy veren bu halk hesabını sormazmı ?

Free Cheat
Tema Tasarım |