Ana Sayfa Güncel, Manşet 30 Ağustos 2020

Menderes Atilla Kimdir

Ak Parti Ceylanpınar Belediyesi eski başkanı Menderes Atilla, Belediye Başkanı olduğu dönemde , yolsuzluk iddialarıyla çok kez …

Ak Parti Ceylanpınar Belediyesi eski başkanı Menderes Atilla, Belediye Başkanı olduğu dönemde , yolsuzluk iddialarıyla çok kez  gündeme gelmişti.  Daha önce kendisine oy veremeyenleri işten çıkarmakla tehdit eden Menderes Atilla’nın , Kızınında 5 yıl boyunca işe gitmeden maaş aldığı ortaya çıkmıştı.

Kısa zaman önce Ankara’nın göbeğinde E.G.S’yi silah zoru ile alıkoyarak 490 bin TL parasını gasp eden Menderes Atilla’nın, İş ortağı olan  Sedat Adıcan ile birlikte Mısırlı  iş adamlarını doladırdığı ve mahkemelerinin halen devam ettiği ifade edildi.

Menderes Atilla ve iş ortağı Sedat Adıcan’ın Cumhurbaşkanı Sayın Racep Tayyip Erdoğan ile çekildikleri fotoğrafları kullanıp kendilerini Sayın Erodan’a yakınmış gibi gösterek insanları dolandırdıkları ifade edildi.

15 Temmuz Darbesi’nin 1 numaralı sanığı olan Akın Öztütk’e yakınlığı ile bilinen Sedan Adıcan’ın dolandırıcılık suçundan cezaevine girdiği ve kısa süre önce cezaeviden çıktığı

yenişehir escort

İlginizi çekebilir

AKP’li Başkan’a ders verdi

AKP’li Başkan’a ders verdi

Tema Tasarım |