Ana Sayfa Güncel, Manşet 11 Temmuz 2020

Menderes Atilla

Daha önce yolsuzkları ile gündeme gelen Ak Parti Ceylanpınar eski belediye başkanı Menderes Atilla hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Ak Parti Ceylanpınar eski belediye başkanı olan ve  daha sonra (DP)  Demokrat Parti’ye geçen Menderes Atilla hakkında çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

Ankara’nın göbeğinde, Genç İş Adamı E. G. S’yi gasp eden ve daha sonra çıkarıldıkları mahkemece Adli Kontol şartı ile serbest bırakılan, Ak Parti eski Ceylanpınar Belediye Başkanı olan ve Ak Parti’den (DP) Demokrat Parti’ye geçen Menderes Atilla’nın, dolandırıcılıktan yeni cezaevinden çıkan ortağı Sedat Adıcan ile birlikte, İstanbul’da Garanti Koza İnşaat A.Ş.’ye ait evleri , Arap ülkelerinde yazılı basın ve görsel basın aracıgılı ile Alroyan Tourism Emlak Şirketi adı altında arap müşterilrine satış sözleşmeleri yaparak 22 arap kökenli insanı dolandırmaktan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığnca başlatılaın soruşturmalarının halen devam ettiği belirtildi.

Menderes Atilla’nın iş ortağı Sedat Adıcan’ın daha önce İzmir’de 15 Temmuz Darbesi’nin  1 numaralı isimi olan Akın Öztürk ile darbe girişiminden önce bir yemekte bir araya geldikleri öğrenildi.

İlginizi çekebilir

CHP’den kurultay kararı!

CHP’den kurultay kararı!

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp