Ana Sayfa Güncel, Manşet 5 Temmuz 2020

Menderes Atilla Durmak Bilmiyor

Urfa Ceylanpınar  Eski Ak Parti Belediye Başkanlığı yapan ve daha sonra Ak Parti’den istifa ederek Demokrat Parti’den aday olan Menderes Atilla durmak bilmiyor. 

Gelen bilgilere göre, Hakkında dolandırıcılıktan onlarca soruşturma ve davaları olan Menderes Atilla, Ankara’nın göbeğinde genç iş adamı E.G.S’yi ofisinden çıkarken aracı ile önünü keserek silah zoru ile alıkoyup, E.G.S’nin hesaplarını banka hesaplarını boşalttıktan sonra yapılan ihbar neticeside, oğlu ve iki adamı ile polisler tarafından gözaltına alınmıştır.

Polisler tarafından gözaltına alınan Menderes Atilla, iki adamı ve oğlu savcılık tarafından ifadeleri alındıktan sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakılmışlardır.

Edinilen bilgilere göre Menderes Atilla’nın İstabul’daki iş ortağı olan , dolandırıcılıktan cezaevine giren ve yeni cevaevinden çıkan Sedat Adıcan ile beraber, arap kökenli iş adamlarını dolandırmaktan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ve Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafında açılan soruştuma ve davaların halen devam ettiği belirtildi.

Sürücü Kursu
Tema Tasarım |