Ana Sayfa Güncel 20 Mayıs 2020

Fatma Genç’den 19 Mayıs Açıklaması

Tanınmış iş kadını CHP’li Fatma Genç yaptığı açıklamalarda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Anıtkabir ziyaretinden dolayı tebrik ettiğini ifade etti.

CHP’li Fatma Genç 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamalarda; “Tam 101 yıl önce 19 Mayıs 1919’da atılan ilk adımın 101’inci yılında ATATÜRK’ün ilkelerine bağlı kalarak, demokrasi ve çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma idealinden aslaa taviz vermeyeceğiz. Baş Komutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum. 19  Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” dedi.

Hassasiyetinden Dolayı Tebrik Ediyorum

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Mayıs dolayısıyla Anıtkabire yaptığı ziyaret ile ilgili konuşan CHP’li Fatma Genç; “ Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Milli Bayramlarımıza gösterdiği hassasiyetten dolayı kendisini tebrik ediyorum. Türkiye Siyaseti ve Türkiye Cumhuriyetinde  Milli Değerlerimize her daim sahip çıkan genel başkanımıza çok teşekkür ediyorum ve her daim yanında olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim” dedi.

 

Tema Tasarım |