TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİNAna Sayfa Güncel 16 Şubat 2020

Eski Dostlar Bir Arada

Tanınmış firmalardan olan Sayit Subaşı Danışmanlık Firması’nın sahibi Sayit Subaşı, Anayasa Mahkemesi Başkan Yardımcısı Osman Paksüt ve eşi Ferda Paksüt ve Tanınmış İş Kadını CHP Milletvekili Adayı Fatma Genç ile bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Sürpriz bir şekilde akşam yemneğinde bir araya gelen eski dostlar, göndeme dair değerlendirmerde bulundurlar. Tanınmış bir firma olan Sayit Subaşı Danışmanlık Firması’nın sahibi Sayit Subaşı, Hukuk ve Demokrasi üstünlüğüne dikkat çekerek; “Hukuk üstünlüğü ve demokrasi olmadan hiç bir şey olmaz. Demokrasinin ilkeleri evrenseldir. Ekonominin düzelmesi için hukuk ve adalet sisteminin düzelmesi gerekir, aksi taktirde ne ekonomi kalır nede başka bir şey” dedi.

Anayasa Mahkemesi Başkan Yardımcısı Osman Paksüt, aile dostu olan Sayit Subaşı’nın sözlerine katıldığını ifade belirterek; “Değeli aile dostum Sayit Bey’in tespitleri tamammen yerine ve doğru tespitlerdir, hepsine harfiyen katılıyorum. Türkiye’de adalet ve demokrasi sisteminin düzelmesi gerekiyor” şeklinde ifadelerde bulundu.

Türkiye’de adalet ve demokrasi sisteminin kesinlikle düzenlemesi gerektiğini belirten, tanınmış İş Kadını Fatma Genç, Sayit Subaşı’nın sözlerine harfiyen katıldığını ifade etti.

Her biri kendi alanında başka bir değer olan yılların birikimini kucaklamış eski dostlar, eski günleri anarak uzun uzun sohbet ederek hoşça vakit geçirdirler.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp