Ana Sayfa Güncel 15 Kasım 2020

DikGazete.com Muhabirinin Haberi Rusya’da Gündem Oldu ! Cumhurbaşkanı Erdoğan “Macron’un Tedaviye İhtiyacı Var”

DikGazete.com muhabiri Fuad Safarov’un  Moskova’da yaptığı haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Macron’un tedaviye ihtiyacı var” açıklaması Rusya’da gündem oldu….

DikGazete.com muhabiri Fuad Safarov’un  Moskova’da yaptığı haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Macron’un tedaviye ihtiyacı var” açıklaması Rusya’da gündem oldu.

DikGazete.com‘un Özel Haberine Göre ; 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron için “Macron denilen zatın İslam ile, Müslümanlarla derdi nedir? Macron’un zihinsel noktada bir tedaviye ihtiyacı var” şeklindeki açıklaması, Rus medyasında geniş yer bularak gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron için “Macron denilen zatın İslam ile, Müslümanlarla derdi nedir? Macron’un zihinsel noktada bir tedaviye ihtiyacı var” şeklindeki açıklaması, Rus medyasında geniş yer bularak gündem oldu. Rus devlet televizyon kanalı Rossiya’nın “Vesti Nedeli” (Haftanın haberleri) programını sunan ünlü gazeteci Dmitri Kiselyov, Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un bu davranışının İslam dünyasında öfkeye neden olduğuna işaret ederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en fazla tepki verdiğine dikkat çekti. Rus gazeteci, Fransa’nın bu davranışıyla İslam dünyasına karşı provokasyon yaptığını da vurguladı.

Kaynak : dikGAZETE.com

twitter beğeni al

işletim sistemi lisansı

Free Cheat
Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp