Ana Sayfa Güncel, Manşet 21 Haziran 2020

AV.BERZAN TOPRAK YILIN EN BAŞARILI HUKUKÇUSU SEÇİLEREK BASIN ÖDÜLÜ ALDI

Adana’nın Gururu,Hukukçuların Medarı iftiharı Toprak Hukuk Bürosu Yöneticisi Av.Berzan Tprak’ı Başarısın’dan dolayı Kutluyoruz.

Adana’nın tanınmış ünlü ve Başarılı Hukukçuları arasında kariyerini koruyan,Dürüstlüğün’den ,Kişiliğin’den ödün vermeyen,yetenekli,azimli,kararlı,kanunları yasaları çok iyi kavrayan,hayırsever,mütevazi,hoş sohbet güler yüzlü,Girdiği davaları Kazanan ,Hukukçuluk Mesleğini Başarı ile yürüten,Toprak Hukuk Bürosu’nun kurcusu,Yönetim Kurulu Başkanı,Berzan Toprak Aldığı yürüttüğü Davalarda üstün ,Gayret ve yeteneğin’den,Başarılı Çalışmaların’dan,Bilgi birikiminden,tecrübesi ve donanımın dan dolayı Hukukçuların Takdirini Kazanmış,kalıcı hizmetlere sonuş aldığı davalara kalıcı ve başarılı imzasını atmış olmasın dan dolayı YILIN EN BAŞARILI HUKUKÇUSU AVUKATI OLARAK ,KAMU KURUM VE KURULUŞLARIN,YEREL VE ULUSAL YÖNETİCİLERİN,SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIN,SENDİKA ,DERNEK VE VAKIF YÖNETİCİLERİN ADINA BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN AV BERZAN TOPRAK’A,GAZETEMİZİN 25.KURULUŞ YILI ULUSAL BASIN GÜNÜ NEDENİYLE BAŞARI ÖDÜLÜNÜ TAKDİM ETTİK.AV.BERZAN TOPRAK’I VE TOPRAK HUKUK BÜROSUNUN GENÇ YETENEKLİ,TECRÜBELİ,AZİMLİ BAŞARILI HUKUKÇULARIN’DAN ,ASİSTAN EBRU ÖZTAŞ,AV.GÜLŞEN ERDOĞAN,AV.HAYRİYE ÖZTÜRK,AV.İBRAHİM KURT,AV.NİSA NUR ÇAVDIR ,STJ.AV.MERTCAN KURUM,İÇRA BİRİM SORUMLUSU ÖZER EKEN,SEKRETERYA MİNE YURTSEVER,MUTFAK SORUMLUSU SEBAHAT YOĞURTÇU’YU BAŞARILI VE TAKDİRE ŞAYAN HİZMETLERİN DEN DOLAYI KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

İşte böylesine azmin zaferini yakalayan,Başarıdan Başarıya Koşan,Hukukçuların Gururu Medarı İftiharı,Toprak Hukuk bürosu yöneticisi Av.Berzan Toprak’ın öz geçmişini ve Başarılı çalışmalarını siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.Baba tarafından Adıyaman’lı, Anne tarafından Şanlıurfa’lı olan Av.H.Berzan TOPRAK 12 Ocak 1978 Adana doğumlu olup, ilk,orta ve lise öğrenimini Adana ilinde tamamlamasının ardından Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. Adana Barosuna kayıtlı olarak 2002 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. Evli olup, Baran, Bartu, Aren ve Eva Lora isminde 4 çocuğu bulunmaktadır. 2006 Yılında AK Parti Yüreğir Seçim Kurulu Üyeliği ile siyasete aktif giriş yapan Toprak, 2009 yılına kadar bu görevini yürüttükten sonra 29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde AK Parti Çukurova Belediye Meclis Üyeliği Aday listesinde yer aldı. 2009-2010 yılları arasında İl Yönetim Kurulu üyeliği görevi yaptıktan sonra, 20 Mayıs 2012 tarihinde “Lider Ülke: Türkiye II” konulu AK Parti Siyaset Akademisini başarı ile tamamladı. 2011-2014 yılları arasında AK Parti Çukurova Seçim Kurulu Üyeliği ve AK Parti Adana Tanıtım Ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 25 ve 26. Dönem AK PARTİ Adana Milletvekili Aday listesinde yer aldı.

Kendisine ait olan Avukatlık ofisinde çalışma arkadaşlarıyla beraber hukukun her alanında çalışmalar yürütmektedirler.

Free Cheat
Tema Tasarım |