Ana Sayfa Güncel, Manşet 23 Mayıs 2020

Alaattin ÇAKICI’dan Flaş Açıklama

Uzun süredir cezaevi’nde yatmakta olan ve kısa bir süre önce son çıkan yasadan faydalanarak cezaevinden çıkan Alaattin ÇAKICI Ramazan Bayramı dolayısı dolayısı ile açıklamada bulundu.

Ramazan Bayramı dolayısı ile bir açıklama yapan Alaattin ÇAKICI şu sözlere yer verdi;

36 yıldır Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yaşamış olduğu uluslararası üst Aklın yönlendirmesi ile terörle mücadelede ve devletin bekası ile ilgili içi ve dışında devletimizin vermiş olduğu kutlu mücadelesi ve aynı üst akılın İslam dünyasının, iç karışıklıklar, dış saldırılar, mezhepler arası problemlerin mutabıkından sonra, dünyanın sorunu olan koronavirüs nedeni ile tüm insanlık can kayıpları ve psikolojik çöküntü içerisinde bulunmaktadırlar. Güçlü devletlerin emeği gasp etme egosu bilimin ALLAH’ın hakim olduğu alana müdahale etmesinden ALLAH’ın emri ile doğan’ın tepkisinden dolayı islam dünyası ve insanlık bir imtihan sürecinden geçmektedir. Tüm dünya milletleri, dünyayı yöneten üst akıl ve güçlü devletler yeniden kurulacak olan dünya düzenine dalet ve emek kavramını vicdanlarında insanlık adına gerçekleştirmezseler, uluslararası politikalarında eski okullarına devam ettikleri sürece insanlığın gelecek zaman diliminde daha büyük kaos yaşayacağından dünya daha büyük şoklara şahit olacaktır.

Başta Aziz Türk milletinin, tüm İslam dünyasının, devlet başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Türk dünyasının yaşayan efsanevi lideri son Türkmen bey’i sayın devlet Bahçeli’nin, yurt içinde ve yurt dışındaki tüm güvenlik güçlerimizin bayramını kutlar, tüm Adem nesine RABBİM’den Adalet, sağlık, huzur, barış ve sevgi niyaz ederken ürk İslam dünyasına ve insanlığa saygılarımla arz ederim.

İlginizi çekebilir

Sırları merak konusu oldu!

Sırları merak konusu oldu!

Tema Tasarım |