Ana Sayfa Ekonomi 11 Haziran 2020

HELAL GIDALI HİZMET

Star Konak Et 1950 yılında Arakonak ilçesinde ticari faaliyetlerine başladı. Ticari faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürüp, 1995…

Star Konak Et 1950 yılında Arakonak ilçesinde ticari faaliyetlerine başladı. Ticari faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürüp, 1995 yılında kurumsallaşarak , Gaziantep ilinde Canlı hayvan ve gıda alanında faaliyetlerini artırarak devam ettirdi. Önceleri besicilik alanında faaliyetlerde bulunduktan sonra, bu başarılarını taçlandırmak amacıyla Gaziantep’te, Küllü Mahallesinde 30.000 m2 alan üzerinde Entegre, Besihane, Sakadat ve Lojistik sektörlerinde dev yatırımlar yapmak suretiyle yoluna kararlılıkla devam etti.
Star Konak Et, İstanbul Safaköy de 1000 m2 alan üzerine kurulu soğuk hava deposu ve Gaziantep Şehitkamil’de 10.000 m2 kapalı alanda kurulu, yıllık 92.000 adet büyük ve 770.000 küçük baş kesim kapasitesine sahiptir.

Firmamız tesislerinde; Helal Gıda Sertifikası, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 (HACCP) gıda üretim ve kalite güvence belgelerine sahip TÜRK GIDA KODEKSİNE uygun üretim faaliyetlerini son derece güvenli ve denetime açık bir şekilde yoluna emin, hızlı adımlarla tecrübeli, kendinden emin kadrosuyla devam ettirmektedir.
Yılların tecrübe ve birikimi ile, çevresine ve çalıştığı firmalara güven veren, dürüst ilkeli geçmiş birikimi ile genç kadrosundan aldığı enerjiyi harmanlayarak , insanlığa kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacıyla; güvenle kaliteyi, lezzetle damak tadını ve hijyeni bir araya getirip tüketicinin mutfağına taşımak amacıyla kendini, kadrosuyla birlikte insanlığın hizmetine adamış bir misyon firmasıdır.

Star Konak Et, en son teknoloji ile donatılmış geniş soğuk hava depoları, frigofirik araçları ve hizmete sunduğu tüm ürünleri laboratuvar ortamında denetime tabi tutarak uluslar arası standartlara göre yerine getirmektedir.
Star Konak Et üretici ve tüketiciyi aracısız buluşturmak amacıyla; Gaziantep’ten başlamak üzere ülkemizin çeşitli illerinde et marketleri zinciri kurma projesini gerçekleştirerek yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.
Firmamız, gelecekte lezzet ve Gaziantep damak tadını Türkiye ve Dünya’ya tanıtmak amacıyla yoluna sağlam ve emin adımlarla devam etmektedir…

Free Cheat
Tema Tasarım |