Ana Sayfa Ekonomi 11 Haziran 2020

BATMAN’IN MESA OTELİ VAR

Gün boyu konuklarını ağırlayan otelimiz, süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle,Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri…

Gün boyu konuklarını ağırlayan otelimiz, süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle,Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ile gün boyu konuklarını ağırlamaktayız.
Mesa Otel Odaları siz ziyaretçilerimiz için modern olarak dizayn edilmiştir. Odalarımızın dekorasyonunda sadece konfor ve geniş çalışma değil, aynı zamanda dinlenmenize yardımcı olacak ince detaylar da dikkate alınmıştır. Odalarımızda telefon, Uydu- kanalı, LCD tv, 24 saat sıcak su, telefon, wi-fi, mini bar, su ısıtıcı, mini buzdolabı, ankastre ocak, kişiye özel çelik kasa, saç kurutma makinası kullanımınıza sunulmuştur.
Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sınırsız hizmet kalitemizle konforlu ve zarif odalarımızla deneyimli personelimizle keyifli olanaklar sunmayı ilke edinmiş olan gün otel isteyene aylık konaklama imkânını da yanında sunmaktadır. Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ile konuklarını ağırlayan Mesa Otel cafe & restorant ile tüm damak zevklerini beğeninize sunmaktadır
Batman tarihi ve turistlik yerlerine yakın konumumuzla müşterilerimize ulaşım konusunda kolaylık sağlamaktayız. Sizleri hem doğa hem tarih ile iç içe vakit geçirmek için Mesa otele bekleriz.

İlginizi çekebilir

HELAL GIDALI HİZMET

HELAL GIDALI HİZMET

Tema Tasarım |