Ana Sayfa Eğitim, Manşet 24 Temmuz 2019

MEB’den son dakika haberi:Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı! İOKBS 2019 (PYBS) bursluluk sonuçları sorgulama!

Parasız yatıılı ve bursluluk sınavına giren öğrencilerin geçtiğimiz aydan bu yana heyacanla beklediği son dakika haberi geldi….

On binlerce öğrencinin merakla beklediği son dakika haberi az önce geldi. İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları İOKBS Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz ay sınava giren öğrenciler heyecanla MEB’den gelecek haberi takip ediyorlardı. Sınav sonuçları sorgulama yapmak isteyen öğrenciler, MEB resmi internet sitesi üzerinden sonuçlara ulaşabiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı İOKBS Bursluluk sınavı sonuç ekranı haberimizde yer alıyor. Sınav sonuçlarını kolayca öğrenebilir ve Parasız Yatılı ve Bursluluk sınavı sonuçlarını öğrenebilirsiniz. İşte MeEB 2019 bursluluk sınavı sonuçları ile ilgili detaylar...

Parasız yatıılı ve bursluluk sınavına giren öğrencilerin geçtiğimiz aydan bu yana heyacanla beklediği son dakika haberi geldi. Bursluluk sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı aracılığı ile açıklandı. Sonuçları sorgulamak isteyen öğrenciler İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları (İOKBS) sınav sonuçları ekranına haberimizde ulaşabilirler.

MEB İOKBS 2019 SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sınav sonuçları için MEB son dakika açıklaması az önce geldi. Peki, 2019 Bursluluk sonuçları açıklandı mı? Sınav sonuçları nasıl sorgulanır? Sonuçlar, http://www.meb.gov.tr ve http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinde ilan edilecek.

İşte konuya yönelik merak edilen bilgiler…

 

Tema Tasarım |